Movies
Ratings
692
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Dirty GrandpaRated ★ 1.5
Another ChildRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
HeadhuntersRated ★ 3.0