Titles you rated
RiddickRated ★ 3.5
PredatorRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0