Titles you rated
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
ArrowRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0- VRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
GrimmRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5- FireflyRated ★ 4.5
Stargate UniverseRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
Falling SkiesRated ★ 4.0
RevolutionRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
CapricaRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0