Movies
Ratings
30
Before SunsetRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 0.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 1.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 1.0
You Call It PassionRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0