Titles you rated
TakenRated ★ 5.0
The BeachRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Our TownRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 2.0