Movies
Ratings
361
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 3.5