Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0