Titles you rated
SunnyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0