Movies
Ratings
313
CocoRated ★ 4.5
V.I.P.Rated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0