Titles you rated
My KingRated ★ 4.5
CloserRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
The Pixar StoryRated ★ 4.0
The LunchboxRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 2.5
Take This WaltzRated ★ 1.5
What IfRated ★ 2.0
Tears for YouRated ★ 0.5
Cheer Up Mr. LeeRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.0
Fat GirlRated ★ 2.5
The TripRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 2.5
QuickRated ★ 4.0
JackRated ★ 4.5