Movies
Ratings
532
CJ7Rated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
The GameRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Murder in the FirstRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Funny GamesRated ★ 5.0
The Foul KingRated ★ 5.0
MiseryRated ★ 5.0
A Bloody AriaRated ★ 5.0
Kaiji 2: The Ultimate GamblerRated ★ 5.0- Ushijima the Loan SharkRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 5.0
The Legend of HerculesRated ★ 2.0
A Perfect GetawayRated ★ 5.0
Matchstick MenRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 5.0