Movies
Ratings
36
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0