Movies
Ratings
309
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
RioRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Rio 2Rated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 2.0
Sector 7Rated ★ 2.0
MegamindRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
CrankRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0