Series
Ratings
11
Reply 1994Rated ★ 4.0- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 5.0
Mrs. PepperpotRated ★ 3.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Eight Days Mystery of Jeong Jo AssassinationRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0