Movies
Ratings
125
R-PointRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0