Titles you rated
 Between Calmness and PassionRated ★ 5.0 Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
 SunnyRated ★ 5.0 SunnyRated ★ 5.0
 The King's SpeechRated ★ 4.0 The King's SpeechRated ★ 4.0
 Music and LyricsRated ★ 4.0 Music and LyricsRated ★ 4.0
 A Good Rain KnowsRated ★ 2.0 A Good Rain KnowsRated ★ 2.0
 Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0 Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
 ActressesRated ★ 3.0 ActressesRated ★ 3.0
 AladdinRated ★ 4.0 AladdinRated ★ 4.0
 Lovers' ConcertoRated ★ 4.0 Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
 Collage of Our LivesRated ★ 4.0 Collage of Our LivesRated ★ 4.0
 Romeo + JulietRated ★ 5.0 Romeo + JulietRated ★ 5.0
 The Wedding SingerRated ★ 4.0 The Wedding SingerRated ★ 4.0
 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
 SwiriRated ★ 4.0 SwiriRated ★ 4.0
 Christmas in AugustRated ★ 4.0 Christmas in AugustRated ★ 4.0
 AlwaysRated ★ 3.0 AlwaysRated ★ 3.0
 The HostRated ★ 4.0 The HostRated ★ 4.0
 Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0 Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
 DittoRated ★ 3.0 DittoRated ★ 3.0
 August RushRated ★ 5.0 August RushRated ★ 5.0