Movies
Ratings
207
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
My Rainy DaysRated ★ 3.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
OculusRated ★ 3.5
No Tears for the DeadRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0