Titles you rated
DunkirkRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 4.0- HeroRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 5.0
HoneySweetRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0
NopeRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0