Movies
Ratings
289
My Own Private IdahoRated ★ 1.0
HannibalRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
PainedRated ★ 1.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.0
The PrestigeRated ★ 3.0
The Road to El DoradoRated ★ 1.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 1.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 1.0
Face/OffRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.0