Titles you rated
Man of MenRated ★ 5.0
ONE PIECE FILM ZRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Killing RomanceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
The BoatRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 5.0
HuntRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0