Movies
Ratings
601
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
The MayorRated ★ 4.0
ItRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 1.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 2.0
Isle of DogsRated ★ 4.0