Series
Ratings
22
Sleepy HollowRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
BonesRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5