Titles you rated
Die Another DayRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
StardustRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 5.0
Wet DreamsRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 2.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0