Titles you rated
Never Back DownRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Romantic DebtorsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0