Movies
Ratings
154
Doctor StrangeRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.0- The CureRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.0
A Walk to RememberRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0