Titles you rated
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
StorksRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
One Piece Film: GoldRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 2.0