Movies
Ratings
182- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 2.0
As Tears Go ByRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
God of GamblersRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
HandphoneRated ★ 2.0
Original SinRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 4.0