Titles you rated
Big FishRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 3.5
SnatchRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
PrisonersRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.0
Rust and BoneRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
In Another CountryRated ★ 3.0
Our SunhiRated ★ 3.0
ShameRated ★ 1.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
HerRated ★ 2.5