Titles you rated
Legally BlondeRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Just Like HeavenRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The Prince & MeRated ★ 5.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0