Movies
Ratings
37
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0