Series
Ratings
38
MisfitsRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
Rules of LoveRated ★ 1.5
My Fair LadyRated ★ 4.0
HotelierRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 2.5
MonstarRated ★ 1.0- BossRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 5.0
Witch Yoo HeeRated ★ 1.0
Prime Minister and IRated ★ 0.5
Thank YouRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0