Titles you rated
Gemini ManRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
ColumbusRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 2.5
ResultsRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.5
Under the Silver LakeRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 3.0
Logan LuckyRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 1.0
Five Feet ApartRated ★ 1.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Happy EndRated ★ 3.5
The PostRated ★ 3.5
Everybody KnowsRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 2.0
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 3.0
Happy as LazzaroRated ★ 3.5
Don't Worry, He Won't Get Far on FootRated ★ 2.5