Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Over the HedgeRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0