Titles you rated
Furious 7Rated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 4.5- BlackRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5