Movies
Ratings
562
Pulp FictionRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 1.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
As OneRated ★ 2.0
ChawRated ★ 0.5
Kick-AssRated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 1.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Barefoot GibongRated ★ 0.5