Movies
Ratings
1065
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.5
A Classic Horror StoryRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
CalibreRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The 5th WaveRated ★ 3.0
The Possession of Hannah GraceRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 1.5
In the Tall GrassRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
ThanksgivingRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The BeekeeperRated ★ 3.5
GretaRated ★ 3.5
PlaneRated ★ 3.5
MEGANRated ★ 4.0
ReptileRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 3.0