Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0