Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
After School Soda Weather Special EditionRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.0
Boiling PointRated ★ 2.0
TenetRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0