Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
My Mother's CastleRated ★ 4.0
My Father's GloryRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
October SkyRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0