Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.0
MotherRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Orphan: First KillRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Fast XRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5