Series
Ratings
52
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 3.0
New GirlRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0