Movies
Ratings
139
Hello BrotherRated ★ 5.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
JumperRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
SawRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 4.0