Titles you rated
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 1.0
RushmoreRated ★ 2.0
Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 2.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 3.0
Mad MaxRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 1.5
MidsommarRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Death on the NileRated ★ 1.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 1.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Star of UlsanRated ★ 4.0