Series
Ratings
45
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
American PrimevalRated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 4.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 0.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 2.0
Live OnRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The Sandman Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
The Sound of MagicRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5