Movies
Ratings
57
DisgraceRated ★ 4.0
The Suicide ShopRated ★ 5.0
House of WaxRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
FrankRated ★ 4.0
Any Day NowRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
ParaNormanRated ★ 5.0
ShowgirlsRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Aggression ScaleRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 4.0