Titles you rated
Slow VideoRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
FrankRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 4.5