Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 1.5
World War ZRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 1.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0