Titles you rated
Bad Boys for LifeRated ★ 1.0
Bad Boys IIRated ★ 1.0
Two CopsRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0