Movies
Ratings
239
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0