Movies
Ratings
619
AquamanRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
A Perfect DayRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
ViceRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 1.5
SearchingRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
HeatRated ★ 3.5
SEAL PatrolRated ★ 0.5
The Equalizer 2Rated ★ 2.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5